Επιλεγμένα προϊόντα για σύγκριση:
0
Αποεπιλογή όλωνΣύγκριση
InLine Bluetooth to Apple Docking Audio
InLine Bluetooth to Apple Docking Audio Converter, black
Tιμή με Φ.Π.Α.:19.05€  ή 1.71 X 12 Δόσεις
Τιμή στο κατάστημα: 21.07€
Μεγέθυνση
Kωδικός 10070707
Part Number  55409B
Άμεσα διαθέσιμο
Αγαπημένο
MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m
MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m
Tιμή με Φ.Π.Α.:23.00€  ή 2.06 X 12 Δόσεις
MikroTik
Μεγέθυνση
Kωδικός 10115561
Άμεσα διαθέσιμο
Αγαπημένο
TP-LINK Medienkonv. 1000BASE-SX/LX/LH
TP-LINK Medienkonv. 1000BASE-SX/LX/LH
Tιμή με Φ.Π.Α.:28.15€  ή 2.52 X 12 Δόσεις
Τιμή στο κατάστημα: 29.45€
TP-LINK
Μεγέθυνση
Kωδικός 10041440
Part Number  MC220L
Διαθέσιμο στο κατάστημα μας σε 1-3 εργάσιμες ημέρες
Αγαπημένο
TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module
TP-LINK SFP MiniGBIC Sm 1000BASE-BX10U
Tιμή με Φ.Π.Α.:30.83€  ή 2.76 X 12 Δόσεις
Τιμή στο κατάστημα: 32.33€
TP-LINK
Μεγέθυνση
Kωδικός 10042548
Part Number  TL-SM321B
Διαθέσιμο σε 5-7 εργάσιμες ημέρες
Αγαπημένο
TP-LINK SFP MiniGBIC Mm 1000BASE-SX LC
TP-LINK SFP MiniGBIC Mm 1000BASE-SX LC
Tιμή με Φ.Π.Α.:30.88€  ή 2.77 X 12 Δόσεις
Τιμή στο κατάστημα: 32.38€
TP-LINK
Μεγέθυνση
Kωδικός 10042543
Part Number  TL-SM311LM
Με προπαραγγελία
Αγαπημένο
TP-LINK SFP MiniGBIC Sm 1000BASE-LX LC
TP-LINK SFP MiniGBIC Sm 1000BASE-LX LC
Tιμή με Φ.Π.Α.:30.91€  ή 2.77 X 12 Δόσεις
Τιμή στο κατάστημα: 32.41€
TP-LINK
Μεγέθυνση
Kωδικός 10042533
Part Number  TL-SM311LS
Διαθέσιμο σε 5-7 εργάσιμες ημέρες
Αγαπημένο
TP-LINK Medienkonv. SM SC 100BASE-FX
TP-LINK Medienkonv. SM SC 100BASE-FX
Tιμή με Φ.Π.Α.:34.77€  ή 3.12 X 12 Δόσεις
Τιμή στο κατάστημα: 36.27€
TP-LINK
Μεγέθυνση
Kωδικός 10041444
Part Number  MC110CS
Διαθέσιμο στο κατάστημα μας σε 1-3 εργάσιμες ημέρες
Αγαπημένο
DLINK USB KVM DKVM-222, 2-Port with Audi
DLINK USB KVM DKVM-222, 2-Port with Audio Support
Tιμή με Φ.Π.Α.:37.93€  ή 3.4 X 12 Δόσεις
Τιμή στο κατάστημα: 39.43€
DLINK
Μεγέθυνση
Kωδικός 10070171
Part Number  DKVM-222
Διαθέσιμο στο κατάστημα μας σε 1-3 εργάσιμες ημέρες
Αγαπημένο
TP-LINK Medienkonv. SM SC 100BASE-FX
TP-LINK Medienkonv. SM SC 100BASE-FX
Tιμή με Φ.Π.Α.:40.98€  ή 3.67 X 12 Δόσεις
Τιμή στο κατάστημα: 42.48€
TP-LINK
Μεγέθυνση
Kωδικός 10041441
Part Number  MC112CS
Διαθέσιμο σε 5-7 εργάσιμες ημέρες
Αγαπημένο
TP-LINK MC111CS 100M WDM FIBER
TP-LINK MC111CS 100M WDM FIBER
Tιμή με Φ.Π.Α.:48.16€  ή 4.32 X 12 Δόσεις
Τιμή στο κατάστημα: 49.76€
TP-LINK
Μεγέθυνση
Kωδικός 10041447
Part Number  MC111CS
Διαθέσιμο σε 7+ εργάσιμες ημέρες
Αγαπημένο
Linksys SPA112 2 Port Phone Adapter
Linksys SPA112 2 Port Phone Adapter
Tιμή με Φ.Π.Α.:49.00€  ή 4.39 X 12 Δόσεις
LINKSYS
Μεγέθυνση
Kωδικός 10115559
Άμεσα διαθέσιμο
Αγαπημένο
TP-LINK Medienkonv. 1000BASE-SX
TP-LINK Medienkonv. 1000BASE-SX
Tιμή με Φ.Π.Α.:50.72€  ή 4.54 X 12 Δόσεις
Τιμή στο κατάστημα: 52.32€
TP-LINK
Μεγέθυνση
Kωδικός 10041445
Part Number  MC200CM
Διαθέσιμο σε 5-7 εργάσιμες ημέρες
Αγαπημένο
TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module
TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module
Tιμή με Φ.Π.Α.:52.51€  ή 4.7 X 12 Δόσεις
Τιμή στο κατάστημα: 54.11€
TP-LINK
Μεγέθυνση
Kωδικός 10053345
Part Number  TL-SM321A
Διαθέσιμο σε 5-7 εργάσιμες ημέρες
Αγαπημένο
TP-LINK Medienkonv. 1000BASE-LX/LH
TP-LINK Medienkonv. 1000BASE-LX/LH
Tιμή με Φ.Π.Α.:53.69€  ή 4.81 X 12 Δόσεις
Τιμή στο κατάστημα: 55.29€
TP-LINK
Μεγέθυνση
Kωδικός 10041446
Part Number  MC210CS
Διαθέσιμο σε 5-7 εργάσιμες ημέρες
Αγαπημένο
HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GB
HP J4858C ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC - SFP (mini-GBIC) Πομποδέκτης
Tιμή με Φ.Π.Α.:69.96€  ή 6.27 X 12 Δόσεις
Τιμή στο κατάστημα: 71.96€
HEWLETT PACKARD
Μεγέθυνση
Kωδικός 10018488
Part Number  J4858C
Διαθέσιμο στο κατάστημα μας σε 1-3 εργάσιμες ημέρες
Αγαπημένο
CISCO MGBSX1 GB Ethernet SX Mini-GBIC
Cisco Small Business MGBSX1 - SFP (mini-GBIC) transceiver module
Tιμή με Φ.Π.Α.:111.58€  ή 10 X 12 Δόσεις
Τιμή στο κατάστημα: 114.58€
CISCO
Μεγέθυνση
Kωδικός 10020546
Part Number  MGBSX1
Διαθέσιμο σε 5-7 εργάσιμες ημέρες
Αγαπημένο
CISCO MGBT1 GB Eth 1000 Base-T Mini GBIC
Cisco MGBT1 - SFP (mini-GBIC) - Τransceiver module
Tιμή με Φ.Π.Α.:115.87€  ή 10.38 X 12 Δόσεις
Τιμή στο κατάστημα: 118.87€
CISCO
Μεγέθυνση
Kωδικός 10020548
Part Number  MGBT1
Διαθέσιμο σε 5-7 εργάσιμες ημέρες
Αγαπημένο
Hewlett Packard HP SW 8Gb Fibre Channel
Hewlett Packard HP SW 8Gb Fibre Channel SFP+,
Tιμή με Φ.Π.Α.:135.26€  ή 12.12 X 12 Δόσεις
Τιμή στο κατάστημα: 139.26€
HEWLETT PACKARD
Μεγέθυνση
Kωδικός 10043869
Part Number  AJ718A
Διαθέσιμο σε 5-7 εργάσιμες ημέρες
Αγαπημένο
Hewlett Packard ProCurve 1000Base-T Mini
Hewlett Packard ProCurve 1000Base-T Mini GBIC
Tιμή με Φ.Π.Α.:152.09€  ή 13.63 X 12 Δόσεις
Τιμή στο κατάστημα: 156.09€
HEWLETT PACKARD
Μεγέθυνση
Kωδικός 10042811
Part Number  J8177C
Διαθέσιμο σε 5-7 εργάσιμες ημέρες
Αγαπημένο
Hewlett Packard PROCURVE 100-FX SFP-LC
Hewlett Packard PROCURVE 100-FX SFP-LC
Tιμή με Φ.Π.Α.:158.95€  ή 14.24 X 12 Δόσεις
Τιμή στο κατάστημα: 162.95€
HEWLETT PACKARD
Μεγέθυνση
Kωδικός 10036457
Part Number  J9054C
Με προπαραγγελία
Αγαπημένο